1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sea_Wolf
Последна активност:
15 Декември 2010
Зачленет:
29 Март 2009
Мислења:
42
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
14 Јули 1984 (Возраст: 35)

Сподели

Sea_Wolf

Intern, 35

Sea_Wolf последен пат беше виден (како):
15 Декември 2010