1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sdarko
Последна активност:
4 Април 2020
Зачленет:
28 Септември 2008
Мислења:
1,051
Допаѓања:
64
Поени од трофеи:
385

Сподели

sdarko

Gaining Experience

sdarko последен пат беше виден (како):
4 Април 2020