1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ScarfaceMkd
Последна активност:
8 Јануари 2020
Зачленет:
14 oктомври 2007
Мислења:
14
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
170
Роденден:
26 Февруари 1986 (Возраст: 34)

Сподели

ScarfaceMkd

Intern, 34

ScarfaceMkd последен пат беше виден (како):
8 Јануари 2020