1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Scarface
Последна активност:
19 Мај 2013
Зачленет:
19 Јануари 2013
Мислења:
102
Допаѓања:
35
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
20 Јануари 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Scarface

Intern, Машко, 24

Scarface последен пат беше виден (како):
19 Мај 2013