1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
saxo98
Последна активност:
5 Јули 2020 во 21:51
Зачленет:
24 ноември 2019
Мислења:
19
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20
Роденден:
1 Јануари 1971 (Возраст: 49)

Сподели

saxo98

Intern, 49

saxo98 последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 21:51