1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SaveER
Последна активност:
17 Јануари 2015
Зачленет:
15 Јануари 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јуни 1991 (Возраст: 28)

Сподели

SaveER

Intern, Машко, 28

SaveER последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2015