1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sasuke
Последна активност:
28 Август 2013
Зачленет:
28 Јули 2013
Мислења:
4
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
14 Јули 1992 (Возраст: 27)

Сподели

Sasuke

Intern, Машко, 27

c 28 Јули 2013

Sasuke последен пат беше виден (како):
28 Август 2013