• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од sasos

  1. S

    Se bara JAVA Developer

    1. Senior Java Developer (JDS-02)   Opsti karakteristiki: Iskustvo od minimalno 5 godini vo LAMP okolina; Iskustvo od minimalno 3 godini vo Enterprise Java; Iskustvo od minimalno 1 godini vo rakovodenje so razvoen tim ili proekt;   Dopolnitelni (pozelni) karakteristiki: Iskustvo so JAVA...
На врв Дно