1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sasobt
Последна активност:
29 ноември 2008
Зачленет:
12 ноември 2007
Мислења:
42
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

Sasobt

Intern

Sasobt последен пат беше виден (како):
29 ноември 2008