• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
S
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • zdravo druze. jas sum od ohrid . imam malce poznavanje od satelitski montiram sakam da pocnam da prodavam shering dali moze da mi kazes kako odi toa i kolku te kosta tebe za toa sto ke mi pomognes. pozdrav brate i odnapred ti blagodaram.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно