1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sasko
Последна активност:
21 Јуни 2017
Зачленет:
22 Декември 2007
Мислења:
14
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели