Неодамнешна содржина од Sasho Nikolov

 1. S

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  Абе фак дем работи со сетинзите од тино. Сеа ми се среди. Не мора ни да ја менувам тарифата. Користете ги сетинзите горе во скрин шотот и ќе се среди.Не дека и јас ги сакам или дека се најсјајни али фактот што можам да го користам комуникаторот е причината што сум на вип.
 2. S

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  Да за жал тоа е тоа македонија :) Ама барем да ми ги дадеа сетинзите не да ги принудуваат мојте да одат да потпишат нов договор пред да ми ги дадат...
 3. S

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  Фала тино. Ги внесувам сетинзите во сипдроид и пак не ми работи. Ми се јавија од вип дека морало да ја сменам тарифата да ми работи? Ја имам роденденската и морало да ја зеам некоја си вип спешл за да ми работел. Иначе дали може да ми кажеш ти што користиш ? Csipsimple? ПС: Гајба пиво давам не...
 4. S

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  Zdravo. Se izvinuvam za latinicata. Mojot sipdroid raboteshe do vchera a deneska 9/11/15 ne raboti. Mi pokazhuvashe deka e registered i se ama ne sakashe da dzvoni. Go izbrishav i go reinstalirav ama gi zagubiv settinzite. Dali i na nekoj drug ne mu raboti ili samo mojot e? PS. Raboti na pc...
На врв Дно