1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sasha
Последна активност:
4 Јуни 2014
Зачленет:
9 Јуни 2007
Мислења:
30
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Роденден:
oктомври 19

Сподели