1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од sasemkd

 1. 10
  Доделено: 14 Април 2018

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 2. 50
  Доделено: 14 oктомври 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 3. 10
  Доделено: 3 Јануари 2014

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 4. 10
  Доделено: 16 Август 2012

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 5. 5
  Доделено: 5 Декември 2011

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 6. 5
  Доделено: 5 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот