1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

sasemkd's Recent Activity

 1. sasemkd одговори на темата Root за HTC Desire,инсталација на нов фирмвер.

  HTC desire 12 ET telefonot vo grafa za twrp recovery go nema. Izgleda nema izlezeno za nego

  20 oктомври 2019 во 21:01
 2. sasemkd одговори на темата Root за HTC Desire,инсталација на нов фирмвер.

  Zdravo moze li nekoj da prati ako ima za HTC desire recovery.img file za root Go otkluciv htcto ama nemozam nikako da instaliram twrp...

  20 oктомври 2019 во 20:44
 3. sasemkd одговори на темата Android Auto.

  A android auto so mirror screen go vrzal li nekoj. Citam treba da ti bide rootovan mobilniot. Jas HTC desire 12 nikako da go rootuvam.

  17 oктомври 2019 во 20:00