1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sasebest
Последна активност:
29 Март 2020 во 20:09
Зачленет:
24 Јануари 2010
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

sasebest

Intern

sasebest последен пат беше виден (како):
29 Март 2020 во 20:09