1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sas_klar
Последна активност:
1 Април 2020 во 01:24
Зачленет:
8 Јануари 2009
Мислења:
38
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
180

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

sas_klar

Intern, Машко, од Skopje

sas_klar последен пат беше виден (како):
1 Април 2020 во 01:24