1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SarevD
Последна активност:
28 Мај 2020 во 16:24
Зачленет:
20 Јануари 2010
Мислења:
49
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
170

Сподели

SarevD

Intern

SarevD последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020 во 16:24