• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од sardaukar22

 1. S

  Кој речник го користете?

  Програмата која работи со базите може да е застарена во поглед на компатибилноста. Речникот - базите како може да застарат!? Проблемот е што БИРРО Интегра дескбар програмата е изработена пред неколку години (беше користена за сопствени потреби) со алатка која во меѓувреме стана премногу скапа...
 2. S

  Кој речник го користете?

  Програмата е во пробен период но сосема сигурна. Огромен број на тулбари кои се користат на интернет од најсериозни компании се изработени со истата алатка. Мислам дека сосема добро пишува во текстот кој си го издвоил. Изгледот на страната е прашање на вкус. Во однос на сиромашноста, сигурно...
 3. S

  Кој речник го користете?

  Напишано е за идни читатели.
 4. S

  Кој речник го користете?

  Нема потреба од речник со инсталација на екстензија на пребарувачот (Firefox или слично). Со оваа програма речниците (сите македонски) се достапни од десктоп. Гратис заедно со програмата има интернет радио со неколку македонски станици.
На врв Дно