1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SaraPikseli
Последна активност:
24 Јуни 2020
Зачленет:
9 Август 2015
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20
Пол:
Женско

Сподели

SaraPikseli

Intern, Женско

SaraPikseli последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2020