1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Сара96
Последна активност:
21 Јануари 2020
Зачленет:
4 oктомври 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женско
Роденден:
14 Септември 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Сара96

Intern, Женско, 23

Сара96 последен пат беше виден (како):
21 Јануари 2020