• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од sandrotzar

 1. sandrotzar

  edubuntu 7.04 [помош]

  Фала на информацијата, прашувам оти сите различно кажуваат :)
 2. sandrotzar

  edubuntu 7.04 [помош]

  ако може Петар да ни каже за кое школо се однесува изјавата па и ние на нашиот школски администратор да му ги дадеме па тој да ги прати во Скопје и дали таа информација е точна
На врв Дно