1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sander
Последна активност:
17 Јануари 2020 во 23:17
Зачленет:
23 ноември 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
26 Јануари 1998 (Возраст: 21)

Сподели

sander

Intern, 21

sander последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 17 Јануари 2020 во 23:17