1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sanco
Последна активност:
8 Февруари 2014
Зачленет:
12 Јуни 2009
Мислења:
33
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Веб-страна:

Сподели

sanco

Intern

sanco последен пат беше виден (како):
8 Февруари 2014