1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
samojloski
Последна активност:
23 Мај 2020
Зачленет:
20 Април 2020
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
29 Јануари 1995 (Возраст: 25)

Сподели

samojloski

Intern, 25

samojloski последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020