1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
samoil
Последна активност:
2 oктомври 2009
Зачленет:
1 Мај 2007
Мислења:
53
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Роденден:
8 Април 1984 (Возраст: 35)

Сподели

samoil

Intern, 35

samoil последен пат беше виден (како):
2 oктомври 2009