1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
samir
Последна активност:
15 Септември 2019
Зачленет:
16 Јануари 2009
Мислења:
18
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

samir

Intern

samir последен пат беше виден (како):
15 Септември 2019