• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од samba_bt

  1. S

    RedBull(ZTE) во Vip operator

    zdravo na site.gledam deka premnogu ste zainteresirani za telefoncevo.pa da vi kazam deka denes pristigna vo bt i redici se cekaja pred vip.i jas uspeav da si zemam 1 i da vi kazam deka telefonot e SUPER.ima slot za memoriska karticka ima 3mp kamera i se drugo.mislam deka vredi poveke od...
На врв Дно