1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
saleomkd
Последна активност:
7 ноември 2015
Зачленет:
13 Мај 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
26 Август 1990 (Возраст: 29)

Сподели

saleomkd

Intern, Машко, 29

saleomkd последен пат беше виден (како):
7 ноември 2015