1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
salemicevski
Последна активност:
31 Мај 2020 во 22:04
Зачленет:
13 oктомври 2008
Мислења:
81
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
180

Сподели

salemicevski

Intern

salemicevski последен пат беше виден (како):
31 Мај 2020 во 22:04