1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sajd
Последна активност:
21 Јануари 2015
Зачленет:
6 oктомври 2008
Мислења:
154
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Роденден:
Јануари 2

Сподели

sajd

Intern

sajd последен пат беше виден (како):
21 Јануари 2015