• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Saint

  1. S

    It.com.mk натпревар за фотообработка и дизајн [Објавени резултати од 1-от круг]

    океј :) па вака... тотално нов член сум на форумов, па ако може на местото на super_hacker да бидам јас... и да го искористам овој натпревар, ако можам за да се докажам :) Фала однапред.
На врв Дно