• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од [email protected]_T

 1. S

  Проблем со сервер на CS 1.6

  od BUGARIJA
 2. S

  Проблем со сервер на CS 1.6

  Se utepav od guglanje 3 dena i nisto ne napraviv
 3. S

  Проблем со сервер на CS 1.6

  Da be druza ama ovoj veke go plativ eve perf. na serverot 1536MB RAM, burstable to 1792MB 4 CPU cores 50GB Disk Space 1000GB Monthly transfer at 100Mbps Inace TOP e samo neznam kade gresam na Gpanelot ili vo SSH instalacijata na CS. :(
 4. S

  Проблем со сервер на CS 1.6

  Ova e druze VPS server so LINUX OS sistem
 5. S

  Проблем со сервер на CS 1.6

  Ako znae nekoj kade gresam so podiganje na server CS 1.6 mi se javuva ova vo Gpanelot ??? Service Binary Missing: hlds_run http://www.2shared.com/photo/JN0jMzFz/PROBLEM.html Videte ja slikata i ako nekoj znae neka mi pisi.Blagodaram.
На врв Дно