1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
s_dule
Последна активност:
16 oктомври 2013
Зачленет:
11 Февруари 2013
Мислења:
52
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
10

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 oктомври 1984 (Возраст: 35)
Веб-страна:
Локација:
Skopje
Занимање:
Sales at Niko Computers

Сподели

s_dule

Intern, Машко, 35, од Skopje

s_dule последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2013