1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rubble
Последна активност:
4 Март 2020
Зачленет:
27 Август 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Skopje
Занимање:
Web development

Сподели

rubble

Intern, Машко, од Skopje

rubble последен пат беше виден (како):
4 Март 2020