1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
RoyalGuard
Последна активност:
25 Мај 2010
Зачленет:
17 Јануари 2010
Мислења:
28
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 3

Сподели

RoyalGuard

Intern

RoyalGuard последен пат беше виден (како):
25 Мај 2010