• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Router

 1. R

  Gembird router problem

  Isto e i so ovie dns adresi inaku se raboti za onnet wadsl
 2. R

  Gembird router problem

  208.67.220.220 i 208.67.220.222
 3. R

  Gembird router problem

  koga gi otvaram stranite preku anonymouse.org se e ok ama direkno nesaka :S
 4. R

  Gembird router problem

  Nema nisto zabraneto
 5. R

  Gembird router problem

  Zdravo na site pred nekoj den zemav ruter Gembird NSW-R2 e sega ne mi otvara golem del na web strani koga go koristam koga sum konektiran direkno sve e ok dali moze nekoj da pomogne
На врв Дно