1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од rouged

 1. 110
  Доделено: 11 Февруари 2018

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)

 2. 50
  Доделено: 16 oктомври 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 3. 10
  Доделено: 2 Август 2012

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 4. 5
  Доделено: 19 Јуни 2012

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 5. 5
  Доделено: 4 Февруари 2012

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот