1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by rouged

 1. rouged
  Испрати

  РАМ за РОГ 552Ј

  Фала
  Мислење од: rouged, 2 ноември 2018 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. rouged
 3. rouged
 4. rouged
  dali dozna dali ima vo skopje DTG?
  Мислење од: rouged, 20 Април 2018 Во форумот: Дизајн и графика