1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rouged
Последна активност:
19 Април 2020
Зачленет:
13 Февруари 2008
Мислења:
90
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
180

Сподели

rouged

Intern

rouged последен пат беше виден (како):
19 Април 2020