• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
R
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • zdravo rose... vidov si pishala ako nekoj studira vo germanija bi go zamolila da mi pise za ubavo da prasam na http://www.it.com.mk/forum/showthread.php?t=7903 vo 2010 godina ako si zapishala neshto da studiras vo germanija znaci sakam da znam kako e kako odi tamu na koj dali moze na angliski jazik i tie raboti pozdrav pisi
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно