1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Roncic
Последна активност:
20 Април 2019 at 06:37
Зачленет:
7 Јули 2012
Мислења:
637
Допаѓања:
682
Поени од трофеи:
255

Следачи 3

Пол:
Машко

Сподели

Roncic

On your way to fame, Машко

Roncic последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Повеќе сетови: Мainboard + CPU + Cooler + RAM, 20 Април 2019 at 06:37