1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Rodrigo
Последна активност:
10 Јуни 2018
Зачленет:
18 ноември 2013
Мислења:
179
Допаѓања:
93
Поени од трофеи:
90

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
22 Јуни 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Rodrigo

Gaining Experience, Машко, 29

Rodrigo последен пат беше виден (како):
10 Јуни 2018