1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rocker
Последна активност:
11 Февруари 2020
Зачленет:
24 Септември 2013
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
23 Јули 1993 (Возраст: 26)

Сподели

rocker

Intern, Машко, 26

rocker последен пат беше виден (како):
11 Февруари 2020