• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
R
Реакции
3
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Druze samo kazi mi imas kutija site kabli so nejze taka ? i do koga ti trae garancijata datum. pa utre ke ti kazam za 100% dali ke ja zemam. pozdrav
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно