• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Roamer MK

Роденден
26 октомври 1971 (Возраст: 49)
Веб-страница
http://roamerapp.mk
Локација
Skopje
Видео
https://www.youtube.com/watch?v=Oy4M-4CJ1TY
Пол
Машки
На врв Дно