1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
risto traktoristo
Последна активност:
14 Септември 2016
Зачленет:
21 Август 2016
Мислења:
210
Допаѓања:
153
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко

Сподели

risto traktoristo

Gaining Experience, Машко

risto traktoristo последен пат беше виден (како):
14 Септември 2016