1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
risto.muchev
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 16:10
Зачленет:
6 Август 2010
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
21 Мај 1985 (Возраст: 34)

Сподели

risto.muchev

Intern, 34

risto.muchev последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2019 во 16:10