1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
RisteMK
Последна активност:
19 Април 2011
Зачленет:
7 Април 2011
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

RisteMK

Intern

RisteMK последен пат беше виден (како):
19 Април 2011