• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Riste Sk1986

 1. R

  Paypal -vadam pari

  Znaci da potvrdam i tuka, deckoto goranzoran e legitimen, samo sto izvadivme 500 evra, pari na raka, mara za raka, iako bev skepticen i prv pat go pravam ova, svaka cast druze i fala ti! Prvata pomina super, deneska uste edna ke pratam
 2. R

  Paypal -vadam pari

  фала ти! пробав на маил немам одговор сеуште, ке пробам приватна порака поздрав
 3. R

  Paypal -vadam pari

  Пробувам да го добијам горанзоран на маил но некако не добивам одговор, дали може некој да ми даде бројче да се чујам со него, или да ми каже ако веке направиле трансакција дали се било во ред? фала однапред
На врв Дно